top of page

HAN HAFRİYAT

Yıllara dayanan deneyim ve müşteri memnuniyetini kaliteli ekipman ile birleştiren bir firmadan istenebilecek en iyi şey, memnuniyet sağlamasıdır ve şirketimiz de özellikle bunun için çalışmaktadır. Pek çok farklı bölgeye iş makinesi ve kepçe kiralaması hizmeti sunan , özellikle de büyük işlerde hiçbir sorun ile karşılaşmamak için önlemlerini önceden almakta ve teknik desteği yanından hiç eksik etmemektedir. Kiralık kepçe hizmeti sağlayan pek çok marka bulunuyor olsa da en iyi şekilde en uygun fiyata bu hizmeti sağlamak oldukça zordur.

İyi bir hizmet sağlamak için bu şekilde hizmet sunan diğer pek çok marka pahalı olması ya da uzun sürede yapması ile bilinir. Bu da pek istenen bir durum değildir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak adına kiralamadan önce görüşme sağlamak, iş makinelerinin çalışma stilini görmek ve buna göre karara varmakta fayda vardır. Çalışma alanına girerek iş makinelerini kiralamadan önce görmek de mümkün olduğu için kiralamadan kalite ile tanışma imkanı da mevcuttur. Bu şekilde kötü bir hizmet sunulmayacağının da garantisi verilmiş olunur.

Han- Hafriyat-Kepçe-2.jpg
Han- Hafriyat-Kepçe-3.jpg

İstanbul'da bu işi yapacak pek çok farklı marka bulunsa da özellikle de çoğunun çok pahalı olması ya da işlerini dikkatsiz ve profesyonel olmayan bir şekilde yapmaları, memnuniyeti oldukça olumsuz etkileyen önemli faktörlerdendir. Markamız ise geri dönüşlere fazlasıyla önem veren, müşteri memnuniyetini önemseyen ve yapılan işin düzgün olmasını isteyen bir yapıya sahiptir. Yapılan işler profesyonelce kontrol edilir. Kepçelerin bakımı ve her türlü sorunu devamlı olarak giderilir. Kiralık kepçe dendiği zaman en kaliteliler arasında markamız gelir ve hizmet alan müşteriler tarafından tavsiye de edilir. Han Hafriyat müşterilerinin memnuniyetini daima öncelik vermiştir.

En kısa zamanda ve istenildiği günde müsait olduğu takdirde istenilen iş yapılır ve makineler daima uzman kişilerce kullanılarak ustalıkla iş başarılır. Pek çok farklı iş için değişik modellerde kiralanan iş makineleri, pek çok bölgede kiralanmakta ve ustalık ile de kullanılmaktadır. Düzenli gözlem ve denetim uygulanan bu makineler, istenilen işler için özel olarak kullanılır.

Fiyat öğrenmek için aramak ya da ziyaret etmek ve konu ile de çok daha detaylı bilgi edinmek mümkündür. Bu sayede iş makinelerinin çalışma şekli de kolaylıkla öğrenilebilir. Bu öğrenildiği zaman, doğru şekilde kullanılıp kullanılmadığı da müşteriler tarafından denetlenir hale gelir. Hizmet kalitesini arttırmak için müşteri memnuniyetini önemseyen markamız, en ufak sorun ve pürüz ile kolaylıkla ilgilenerek rahat bir şekilde müşteriler için en iyisini sunma çabasındadır. İstanbul kiralık kepçe ve benzeri pek çok iş makinesinin kiralandığı bir ildir ve burada en iyiyi en uyguna sunmak, zahmetli olsa da memnuniyet yaratan bir durumdur.

Her makinenin kiralanma şekli ve fiyatı değişiklik göstermektedir ve bununla ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlerin arayarak makinelere ve kullanıma dair daha detayı bilgi alması gerekebilir. Yapılacak işe göre fiyat belirlemesi değişiklik gösterebilir ve bu şekilde yapılan değişikliklerde de iki taraf için de sorun çıkması istenmez. Öncesinde yapılacak iş tarif edilerek makineler ile ilgili bilgi edinmek, işin kolaylıkla kısa zamanda tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

mi.jpg

Anadolu Yakası Kiralık Kepçe, Moloz Alma, Kırım-Yıkım İşleri İtinayla Yapılır.

Gönderiniz alındı Teşekkürler!

BİZE ULAŞIN

İSTANBUL SAMANDIRA / SANCAKTEPE

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page